Bizi takip edin
|
EN

International

Kampüste Yaşam

KONAKLAMA

İzmir Ekonomi Üniversitesi Öğrenci Yurdu, Üniversitemize yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimize sağlıklı, güvenli ve temiz bir ortamda barınma imkanı yaratmak ve toplu yaşam koşullarına destek sağlamak için kurulmuştur. 2006 yılında hizmete giren Öğrenci Yurdumuz, Üniversite Kampüsü içerisinde yer almaktadır. Yurdumuz, Üniversitenin bir parçası olmasının yanı sıra, öğrencilerimizin de ikinci evleri olduğundan, biz de onların rahat ve keyifli bir ortamda yaşayabilmeleri için çalışıyoruz. Bu yüzden tüm öğrencilerimizi “Hoşgeldiniz” yerine “Evinize Hoşgeldiniz” diyerek karşılıyoruz. Detaylı Bilgi Alın. 

Yurtta kalmayı planlamadığınız takdirde, ilçede uygun fiyatlı eşyalı daireler de mevcuttur.

ÖĞRENCİ KULÜPLERİ

Öğrenmenin sadece derslerle olmadığını biliyoruz. Sağlık, Kültür ve Spor Müdürlüğümüz sana sosyal ve sportif bir ortam sunuyor. 70 öğrenci kulübümüzde, ilgi alanlarının doğrultusunda kendini geliştirebilir, yeni hobiler kazanabilirsin.
Detaylı Bilgi Alın

AKILLI KAMPÜS

Üniversitemiz, etkin öğrenmeyi kolaylaştıran, öğrenmeyi ders saatleri ile sınırlamayan, dijital ortamda ders malzemelerine erişimini sağlayan “Akıllı Kampüs” ile eğitim veriyor. Akıllı kampüs ile derslere dijital ortamda canlı bağlanabilir, dersinin takibini yapabilirsin. Ders kayıtlarını istediğin zaman ve yerde yeniden izleyebilir, böylece konuları tekrar edebilirsin.
Detaylı Bilgi Alın

ENGELSİZ İEÜ BİRİMİ

Kampüsümüz, ortopedik engelli bireylerimizin ulaşımını kolaylaştıracak şekilde inşa edildi. Sağlık, Kültür ve Spor Müdürlüğümüzdeki 'Engelli Öğrenci Destek Birimi' ile de her zaman desteğe hazırız.
Detaylı Bilgi Alın

SAĞLIK HİZMETLERİ

Üniversitemiz bünyesinde görevli hekim ve hemşiremiz bulunuyor. Sağlık sorunun olduğunda, ilk desteği kampüsümüzde alabilirsin.
Detaylı Bilgi Alın

PSİKOLOJİK GELİŞİM VE DANIŞMA MERKEZİ

Psikolojik Gelişim ve Danışma Merkezimizdeki (PGDM) klinik psikologlarımızdan danışmanlık ve destek hizmeti alabilirsin.
Detaylı Bilgi Alın

SPORTİF FAALİYETLER

Üniversitemizde, yıl boyunca deneyimli eğitmenlerin çalıştırdığı basketbol, yelken, futbol, Amerikan futbolu, tenis, voleybol, yüzme, satranç, dağcılık, taekwando ve wushu takımlarında yer alabilirsin. İzmir Ekonomi’yi müsabakalarda temsil edebilirsin. Kampüse 5 dakikalık yürüme mesafesindeki Balçova Spor Komleksi’ni de kullanabilirsin.
Detaylı Bilgi Alın

KÜTÜPHANE

Kütüphanemizde, zengin kitap koleksiyonuna ve e-kaynaklarla aradığın her bilgiye ulaşabilirsin. 58 bin basılı, bir milyon 49 bin elektronik kitabın bulunduğu kütüphanemizde, 22 masaüstü bilgisayar hizmetinde. Kütüphanemizde ister tek ister arkadaşlarınla çalışabilirsin. Müzik ve film arşivinden de yararlanabilirsin.
Detaylı Bilgi Alın

YEME-İÇME

İEÜ çeşitli türlerde geleneksel Türk yemekleri ile hazır yiyeceklere ana kafeteryada ve restoranda ulaşılabilir. Ayrıca öğrencilerimiz farklı lezzetleri kampüs içerisindeki ya da kampüs çevresindeki kafelerde bulabilir. 

SOSYAL MEDYAİzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.