ÜCRETLER


Lisans ve Meslek Yüksekokulu Programları Ücretleri

Üniversitemiz öğretim ücretleri her akademik yıl için Mütevelli Heyetimiz tarafından belirleniyor. 2023 - 2024 akademik yılı yeni kayıtlanacak öğrenciler için öğretim ücretlerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsin.

Öğretim ücretlerine KDV dâhildir.

* 2023-2024 Akademik yılı yeni kayıtlanacak öğrenciler için, program ücretine eğitim süresince kullanacakları bir Bıçak Seti dahildir.
** Temel Bilimler Tercih İndirimi için burslar sayfasını inceleyebilirsin.
*** 2023-2024 öğretim yılında Üniversitemize yeni kayıtlanacak ön lisans (2 yıllık) öğrencilerimiz İngilizce Hazırlık eğitimi için (isteğe bağlı veya zorunlu) kayıtlandıkları programın ücretini ödemelidir.


ÖDEME BİLGİLERİ
Öğretim ücretleri, nakit, online ve kredi kartına taksitlendirilerek ödenebilmektedir. Ücretler iki eşit taksitte tahsil edilmektedir. Birinci ödeme ilk kayıt sırasında, ikinci ödeme bahar dönemi ders kayıtlarından önce akademik takvimde belirlenen tarihler arasında yapılmaktadır. Nakit ödemeler Vakıfbank şubelerinden olup, üniversitenin anlaşmalı bankalarının kredi kartı sahiplerine (Axess, Bonus, Maximum, World, Ziraat, QNB Finansbank) isteğe bağlı olarak (banka koşullarına göre vade farkı eklenerek) 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.