EK KONTENJANLA GELEN ÖĞRENCİLER HAZIRLIK SINIFI LİSTESİ
Ek Kontenjandan yararlanarak Hazırlık Programlarına kayıtlanan öğrenciler için dersler 09 Ekim 2018 Salı günü, A seviye için saat 08:45’de, B ve C seviyeleri için 09:00’da başlayacaktır. Sınıf Listeleri ve Sınıf Yerleri aşağıda ilan edilmiştir.
- Ders Programlarıyla ilgili bilgi dersinize giren okutmanlar tarafından verilecektir.
Ayrıca, http://sfl.ieu.edu.tr/docs/2018_2019_Student_Booklet_TR.pdf adresinden öğrenci kitapçığına ulaşıp, program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
- Listelerde belirtilen seviye gruplarına göre öğrencilerimizin alması gereken kitaplar Ana Bina -1. kat Bookstore’da satıştadır.
Modül içi değerlendirmelerinde %10 ağırlığı olan dijital sınav notunun geçerli olabilmesi için, yayınevlerinin temin ettiği giriş kodlarını kullanarak dijital sisteme kayıt olmak gerektiğinden, her seviye için belirlenen orijinal kitapların üniversitemiz kitap satış ofisimizden paket olarak alınması gerekmektedir. Kitapların derslere düzenli getirilmesi zorunludur.
- Üniversitemiz tarafından size verilmiş olan EkoID ve OASIS hesaplarınızı en kısa sürede aktive etmeniz gerekmektedir.
2018 - 2019 Akademik Yılında İngilizce Hazırlık Programlarına devam edecek tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.
Yabancı Diller Yüksek Okulu Yönetimi
Classroom |
|
AST 01 |
E BLOK E 301 |
AST 02 |
E BLOK E 302 |
AST 03 |
E BLOK E 303 |
AST 04 |
E BLOK E 304 |
AST 05 |
E BLOK E 305 |
AST 06 |
E BLOK E 306 |
AST 07 |
E BLOK E 307 |
AST 08 |
E BLOK E 308 |
AST 09 |
E BLOK E 309 |
AST 10 |
E BLOK E 310 |
AST 11 |
E BLOK E 311 |
AST 12 |
E BLOK E 201 |
AST 13 |
E BLOK E 202 |
AST 14 |
E BLOK E 203 |
AST 15 |
E BLOK E 204 |
AST 16 |
E BLOK E 205 |
AST 17 |
E BLOK E 206 |
AST 18 |
E BLOK E 207 |
AST 19 |
E BLOK E 208 |
AST 20 |
E BLOK E 209 |
AST 21 |
E BLOK E 210 |
AST 22 |
E BLOK E 211 |
AST 23 |
E BLOK E 212 |
Classroom |
|
BST 01 |
E BLOK E 501 |
BST 02 |
E BLOK E 502 |
BST 03 |
E BLOK E 503 |
BST 04 |
E BLOK E 504 |
BST 05 |
E BLOK E 505 |
BST 06 |
E BLOK E 506 |
BST 07 |
E BLOK E 507 |
BST 08 |
E BLOK E 508 |
BST 09 |
E BLOK E 509 |
BST 10 |
E BLOK E 510 |
BST 11 |
E BLOK E 511 |
BST 12 |
E BLOK E 401 |
BST 13 |
E BLOK E 402 |
Classroom |
|
CST 01 |
E BLOK E 601 |
CST 02 |
E BLOK E 602 |
CST 03 |
E BLOK E 603 |
CST 04 |
E BLOK E 604 |
CST 05 |
E BLOK E 605 |
CST 06 |
E BLOK E 606 |
CST 07 |
E BLOK E 607 |
CST 08 |
E BLOK E 608 |
CST 09 |
E BLOK E 609 |
CST 10 |
E BLOK E 610 |
NAME | SURNAME | LEVEL | CLASS |
ABDURRAHMAN | AKGÜN | 1. SINIF-ING MUAF DEĞİL | |
SERVET | ALBAYRAK | AST | 5 |
ÇAĞATAY | ALLEZ | BST | 11 |
MUHAMMED ALİ | ALPBOĞA | AST | 19 |
İREM | ARSLAN | AST | 20 |
GÜL | AVARA | AST | 22 |
MUSTAFA BERK | AYDIN | AST | 7 |
ERAY | BOYACIOĞLU | AST | 6 |
BERKEM BEYZA | BOZ | AST | 3 |
EGE | BOZOK | BST | 2 |
BANU FULYA | ÇETİNKAYA | CST | 6 |
AYSU | DAVAR | CST | 10 |
ZÜLEYHA | DOKAK | AST | 19 |
BERNA | ERCÜMEN | CST | 1 |
TANER | FIRINCIOĞLU | AST | 7 |
RUMEYSA | GENİŞYÜREK | 1. SINIF-ING MUAF DEĞİL | |
ANIL | GÜNGÖR | AST | 23 |
BERKAY | GÜZEL | AST | 23 |
BESTE | HELEZÜR | AST | 6 |
ELVİN ÇAĞINSU | KARAOVA | AST | 14 |
GİZEM | KARGIN | 1. SINIF-ING MUAF DEĞİL | |
ESRA | KARTAL | AST | 1 |
AYCAN | KURNAZ | BST | 5 |
ZEYNEP | ÖDEMİŞ | AST | 11 |
UMUT | OKTAR | 1. SINIF-ING MUAF DEĞİL | |
BORA | ÖZAYLAR | AST | 19 |
ESMA ŞERİFE | ÖZÇEVİK | 1. SINIF-ING MUAF DEĞİL | |
ECENUR | ÖZER | AST | 9 |
İREM | ÖZKUL | AST | 23 |
İSTEM | SALTIK | BST | 1 |
BURAK | TEKÇE | CST | 3 |
CEREN | TÜRKEMİŞ | AST | 23 |
KARDELEN KHADJA | ULUSAM | AST | 23 |
AHMET | VARİNLİ | CST | 9 |