English

HABERLER

 • SOĞUK KIŞ GECELERİNE ÖĞRENCİ ELİ
  23 OCAK 2015

  Soğuk kış geceleri, başta evsizler olmak üzere dışarıda çalışmak zorunda kalanlar için “Çorbada Senin De Tuzun Olsun” kampanyası ile ısınıyor. İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencisi Ece Altınörs ile Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü Öğrencisi Sibel Arslan, İzmir sokaklarını bisikletleriyle karış karış gezerek, yardıma ihtiyacı olanların yüzünü güldürüyor.

 • MİLAS’A DÖNEN EĞİTİM IŞIĞI
  23 OCAK 2015

  Milas Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ekrem Demirtaş, Milas’ta gençlerin aydınlık geleceği için protokol imzaladı. Protokol kapsamında Milas Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin birinci derece yakınları, İzmir Ekonomi Üniversitesi’ndeki eğitim ücretlerinde yıllık yüzde 15 indirim hakkı kazandı. Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen törene, Demirtaş ve Özer’in yanı sıra İEÜ Rektörü Prof. Dr. Oğuz Esen, Milas TSO Başkan Yardımcısı Mehmet Yiğit ile Yönetim Kurulu Üyeleri Halil İbrahim Gülen, Soner Çamlıbelen  katıldı.

 • “FLU” GELİNLİK FUARINDA
  22 OCAK 2015

  Türk gelinlik sektörünün tek ihtisas fuarı olan IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nın performans defilesi İzmir Ekonomi Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarı Bölümü Mezunu Firdevs Tülin Gülhan tarafından gerçekleştirilecek. Geçen yıl fuar kapsamında gerçekleştirilen gelinlik tasarım yarışmasında birinci olan Gülhan, “Flu” adını verdiği koleksiyonu ile katılımcıları büyüleyecek.

 • TATİL ÇOCUKLARIN YETENEKLERİNİ KEŞİF İÇİN FIRSAT
  18 OCAK 2015

  Öğrencileri ilk dönem karnelerini alma heyecanı sararken, uzmanlar öğrenciler ve aileleri birlikte kaliteli zaman geçirmek için program oluşturması gerektiğini belirtiyor. Tatil sırasında ailelerin çocuklarıyla geçirdikleri zamanın aralarındaki bağları kuvvetlendirdiğine dikkat çeken uzmanlar, çocukların ilgi ve yeteneklerinin de böylece keşfedilebileceğini vurguluyor.

   

DUYURULAR