EKOEĞİTİM (Öğretme ve Öğrenme Merkezi)

Hoşgeldiniz!


 

İzmir Ekonomi Üniversitesi, ‘eğitimde mükemmellik’ stratejik hedefi çerçevesinde öğrencilerinin tatmin edici bir kariyer sahibi olmalarının yanı sıra sorumlu vatandaşlar olarak yetişmelerine yardımcı olacak bilgi ve becerileri kazanacakları bir öğrenme ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır. Üniversitemizdeki Öğretme ve Öğrenme Merkezi-EKOEĞİTİM bu amaçla kurulmuştur. EKOEĞİTİM hem öğrencilere hem de öğretim elemanlarına, İEÜ’deki eğitimin niteliğini artırmaya yönelik eğitim ve destek hizmetleri sunmaktadır.

 

Öğretme ve Öğrenme Merkezi-EKOEĞİTİM:

  • öğrencilerimizin hayat boyu öğrenen bireyler olmalarına ve eleştirel düşünce yapısını içselleştirmelerine yardımcı olacak yenilikçi ve teknolojik öğrenme tekniklerini yaygınlaştırmaya çalışır.

  • öğretim elemanlarımıza, öğretme süreçlerinde duydukları ihtiyaçları dikkate alarak yenilikçi eğitim ve öğretim teknolojilerine erişme ve bunları uygulamaya geçirme konusunda yardımcı olur.

  • pedagoji ve öğrenme süreçlerinden, eğitim amaçlı video çekimi ve kurgulanmasına kadar geniş bir yelpazeye sahip bir uzmanlık platformudur.

 

 

HABERLER