KAYIT


Çalıştay katılımcıları aşağıdaki 'KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ' butonundan kayıt işlemlerini gerçekleştirmeli ve kayıt ücretlerini yatırdıklarını belgeleyen dekontları sisteme yüklemelidirler.

Kategori Erken Kayıt 27 Ağustos 2018’e kadar Geç/ On site Kayıt 5 Eylül 2018’e kadar Günlük Kayıt (Erken) 27 Ağustos 2018’e kadar Günlük Kayıt (Geç) 27 Ağustos 2018 sonrası ve çalıştay günleri
Öğretim Üyesi ve Uzman 400 TL 500 TL 200 TL 250 TL
Lisansüstü Öğrenciler (YL, Doktora Ve Uzmanlık Öğrencileri) 200 TL 300 TL 100 TL 150 TL

Kayıt ücretlerine dahil olanlar:
Bilimsel oturumlara katılım, poster ve stand alanına giriş, sempozyum malzemeleri (program broşürü, bloknot, kalem, e-katılım sertifikası, sempozyum zarf çantası, yaka kartı), kahve ikramı ve öğle yemeği dâhildir.

Ayda Winery'de (Seferhisar) gala yemeği (5 Eylül 2018) sadece tam kayıt (üç günlük) yapanlar için kayıt ücretine dahildir. Tam kayıt yapanlardan yemeğe katılmak istemeyenler kayıt formunda belirterek 100 TL az ödeme yapabilirler. Günlük kayıt yapan katılımcılarımız da ekstradan 100 TL ödeme yaparak ve kayıt formunda belirterek gala yemeğine katılabilirler.

   Ödemeler aşağıda verilen hesaba yapılmalıdır. Kayıt konfirmasyon mektubunuz kayıt ücretini ödemenizden sonra tarafınıza iletilecektir.
   Banka dekontu açıklama kısmına mutlaka ad–soyad ve çalıştay adı yazılmalıdır. Açıklama bulunmayan dekontların işleme alınamamasından sempozyum kayıt sekretaryası sorumlu değildir.
   Herhangi bir nedenle kayıt iptali durumunda 27 Ağustos’a kadar kayıt ücretinin %75’I iade edilir, aksi taktirde para iadesi yapılmayacaktır.

Ödemeler:
Banka havaleleri için lütfen aşağıdaki hesap bilgilerini kullanınız;

Banka Adı Vakıfbank
Şube Adı İzmir Şube
Şube Kodu 004
Alıcı Adı İzmir Ekonomi Üniversitesi
IBAN Numarası TR85 0001 5001 5800 7274 699070

Çalıştay alanında kayıt yaptırmak için lütfen banka dekontunuzu yanınızda getiriniz.

Burslar:
Çalıştayda on katılımcının üç günlük konaklama ve kayıt ücretleri karşılanacaktır. Burs başvurusu yapabilmek için: Öğrenci olmak, Türk Biyokimya Derneği üyesi olmak, poster sunumu başvurusunda bulunmuş olmak ve 40 yaşın altında olmak gerekmektedir. Lütfen burs isteiğinizi kayıt formunda belirtiniz.

Kayıt Sekreteryası:
Çalıştay Koordinatörü: Ali Burak ÖZKAYA
e-mail: febsizmir@ieu.edu.tr