GENEL BİLGİLER


Çalıştay Merkezi İzmir Ekonomi Üniversitesi E Blok
Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, Sakarya Cd. No:156, 35330 Balçova/İzmir, Türkiye
Telefon: (0232) 279 25 25
Çalıştay merkezine tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilir. Otogardan gelecek katılımcılar dolmuş ya da otobüs, havaalanından gelecek katılımcılar için otobüs, izban, metro gibi seçenekler mevcuttur.
Tarih 5-7 Eylül 2018
Çalıştayın Dili İngilizce
Davet Mektubu Çalıştay katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek davet yazıları isteyen katılımcılara gönderilecektir.
Yaka Kartı Tüm katılımcıların çalıştay merkezine girişte, bilimsel oturumlar ve öğle yemekleri sırasında, stand ve poster alanlarında yaka kartlarını takmalarını güvenlik açısından önemle rica ederiz.
Kayıt Kayıt masası çalıştay süresince 08.30-18.00 saatleri arasında açık olacaktır. Kayıt yaptırmamış katılımcılar kayıt masasına başvurabilirler.
Katılım Belgeleri Katılım belgeleri çalıştay sonrası katılımcılara e-posta aracılığı ile iletilecektir.
Stand Alanı Çalıştay süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu stand alanı 09:00 - 18:30 arası açık olacaktır.
Hava Durumu Eylül ayında İzmir genellikle ılıman bir havaya sahiptir. Ortalama hava sıcaklığı 25° - 30°C’dir. Akşamları serin olabilmektedir, bu yüzden katılımcılarımızın yanlarında mevsimlik kıyafetler bulundurmalarını tavsiye ederiz.